אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

כל הספקים הורות ומשפחה יועצים ומטפלים העשרה לגני ילדים

073-7600641

שלחו אלינו הודעה ונענה בהקדם:

איילת שורר ממלוק- מומחית לגיל הרך

הדרכות הורים מגיל לידה ועד גיל בית ספר יסודי

נעים להכיר!

שמי איילת שורר-ממלוק. אני נשואה ואמא לשני בנים אהובים. מדריכת הורים מוסמכת מטעם סמינר הקיבוצים ומשרד החינוך. עובדת סוציאלית, בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בטיפול במשפחות וילדים, בעלת התמחות בגיל הרך (M.A). עוסקת גם כמדריכה וכמפקחת במעונות ובגנים. 

מהי הגישה שלי?

כמדריכת הורים, אני מחזיקה בגישה ההומניסטית. אני מאמינה בכוחו הפנימי של האדם (כל אדם) וביכולתו לחולל שינוי בחייו. בהדרכה אני מתמקדת במתן סיוע להורים, שנקלעו למצבי קושי מול ילדיהם, להתחבר מחדש לתכונות החזקות שלהם, לבחון את הערכים שמנחים אותם ולרתום אותם למעשה החינוכי. במקביל, אנחנו נותנים מקום של כבוד גם לילד- למאפיינים, לצרכים וליכולות הייחודיים לו. מפגשי ההדרכה מבחינתי, הם מרחב של התבוננות משותפת ומציאת הנתיב המדייק ביותר, לכם ולילדכם. 

כמי שמאמינה בגישה המערכתית בטיפול ובהדרכה, אני משלבת בעבודתי שיתופי פעולה מקדמים עם גורמים רלוונטיים נוספים, כגון: מורה, גננת או אנשי טיפול נוספים בקהילה. במידת הצורך וע“פ רצון ההורים- אני מגיעה לביקור בית או לתצפית במסגרת החינוכית, כדי ”להרחיב את התמונה“ ולספק מענה טיפולי מעמיק ומדויק יותר.

למי מיועדת ההדרכה?

ההדרכה מיועדת להורים לילדים בגילאי לידה עד בי“ס יסודי, אשר זקוקים לסיוע והכוונה סביב קשיים שהם חווים מול ילדיהם. לדוגמא: גבולות וסמכות הורית, יחסים בין אחים, הולדת אח, פחדים וחרדות, קשיים חברתיים, גמילה מטיטולים, התקפי זעם, תוקפנות, בעיות בשינה ועוד.

המפגשים נערכים ברמת השרון.