אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

כל הספקים ייעוץ התפתחותי יועצים ומטפלים סדנאות הכנה להורות

073-7597462

שלחו אלינו הודעה ונענה בהקדם:

דתי שינדלר אבחון וטיפול בילדים

הדרכת הורים

 

עובדת ע"פ הגישה האדלריינית בעיקר. בכל תחומי ההורות: סמכות הורית, גבולות, גמילות למינהן (טיטולים, שינה במיטת ההורה, מוצץ..)  יחסים בין האחים ועוד...

 

אבחון וטיפול בילדים בשיטת NDFA - השיטה מאפשרת שיפור בתפקודי הילד גם בפן החברתי וגם בכישורי הלמידה. השיטה מאפשרת שיפור ביכולות הוויסות החושי וכמובן באיכות החיים. חשוב להבין כי כל אדם חווה את הסביבה דרך החושים - הראייה, השמיעה , הטעם, הריח והמגע . כל אדם מגיב בדרך שונה לאותו גירוי . 

 

ישנם ילדים שרגישים לגירויים והתגובה שלהם לא מותאמת לגירוי אך הילד לא מצליח להעביר את תחושותיו ואת החוויה שחווה מאותו הגירוי . כאן נכנסת לתמונה דתי אשר מאתרת את הגורם לקושי ועוזרת לילד לשפר את איכות חייו על ידי מענה לצורך של הילד ושיפור כישורי החיים וכישורי הלמידה. 

 

הגישה הנוירו-התפתחותית-תפקודית NDFA

Neuro Developmental & Functional Approach קיבלה את אישור משרד החינוך ומיושמת זה שנים על ידי גננות שקיבלו הכשרה בנושא. הגישה עוזרת בתחום הפרעות הקשב והריכוז - הילדים מגיעים בו מתפתח ריכוז וההפרעה הולכת ומצטמצמת, לקויות למידה , בעיות התנהגותיות וחברתיות וכן גם בקשיים בוויסות החושי.  בעזרת השיטה ניתן לצמצם באופן משמעותי התפרצויות זעם בקרב ילדים אשר מגיעות עקב תחושת כשלון של הילד או חוסר יכולת השליטה ודחיית הסיפוקים. 

 

אשמח לעזור לכם ההורים בהדרכה, אבחון וטיפול בילדכם ושיפור באיכות חייו וחייכם .