אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

כל הספקים ספקי הורים מקום לבילוי עם ילדים אטרקציות לילדים

073-7828321

שלחו אלינו הודעה ונענה בהקדם:

פארק מיני ישראל

פארק המיניאטורות מיני ישראל הדרכות, אטרקציות לילדים, ימי גיבוש ועוד מגוון פעילויות למשפחות, לבתי ספר ולקבוצות.

 

פארק המיניאטורות מיני ישראל מזמין אתכם לצאת לסיור חוויתי בין כ-385 מודלים ממוזערים, חיים ונושמים של ישראל וכולל הדרכות, אטרקציות לילדים, ימי גיבוש ועוד מגוון פעילויות למשפחות, לבתי ספר ולקבוצות.

המקום פתוח 364 ימים בשנה ומעבר למיקום האידאלי שלו, על אם הדרך בין תל אביב לירושלים, רק דקות ספורות מנתב"ג, הוא גם מציע חנייה בשפע, גישה נוחה לנחים, אווירה פסטורלית ושירות מקצועי של צוות ה"פארק".

בפארק פזורים מאות דגמים של מבנים ונופים בקנה מידה של 1:25, הכול חי ונושם עם מודלים דינאמיים המשלבים קולות וצלילים.בין המודלים וסביבם שזורות דמויות זעירות בסצנות שובות לב בגובה ממוצע של 7 ס"מ המתארות את ההווי, התרבות וחיי היומיום של התושבים בארץ והכול בתפאורה של צמחיה ננסית ארץ ישראלית אשר פותחה במיוחד עבור הפארק.

החל משנת 2013 הרחיב ה"פארק" את חזונו ואת תחומי הפעילות שלו ויצר פלטפורמה חדשנית, מושקעת ויחידה מסוגה בארץ, המציעה לכם ליהנות ממגוון אפשרויות בילוי מיוחדות תחת קורת גג אחת.

כך שבין אם זה להיסחף בהופעה או לטייל בישראל הקטנה, בין אם זאת הפעם הראשונה או כבר הפעם המאה, תמיד תחכה לכם ב פארק חוויה חדשה.

מאז פתיחתו לקהל בשנת 2002 התארחו בפארק למעלה מ- 4 מיליון מבקרים מהארץ ומהעולם. כולם הגיעו לאותו המקום, אך כל אחד מהם יצא עם חוויה מיוחדת ושונה לגמרי. הפארק הוא מרכז יחיד מסוגו בישראל המשלב שלושה עולמות תוכן במקום אחד, כך שכל ביקור בו הופך לזכרון יחיד במינו.

הפארק נמצא בלטרון על רקע נופיו עוצרי הנשימה של עמק איילון והוא משתרע על 60 דונמים מעוצבים הכוללים מגוון מתחמים מרשימים ביופיים, כל אחד מעולם תוכן אחר:

אמפיתאטרון חדשני המכיל 1500 מקומות ישיבה, מצויד במערכות סאונד, תאורה ומולטימדיה מהמובילות בשוק המציע לכם ליהנות ממגוון הפקות מיוחדות והופעות מוזיקה איכותיות תחת המותג צוותא אמפי פארק.

מגוון מתחמי אירועים המעוצבים ומותאמים לאירועים פרטיים או אירועים עסקיים, גדולים או אינטימיים, כגון: חתונות, ימי חברה, כנסים, השקות, הרצאות וכל אירוע אחר העולה בדמיונכם ותרצו שנגשים.