אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

כל הספקים ציוד לגני ילדים

073-784-3209

שלחו אלינו הודעה ונענה בהקדם:

smart-air

סובלים מזיהום אוויר? קשיי נשימה? אסתמה? אלרגיות? הכירו את AirVaccine015 המכשיר היחיד בשוק שמחטא לכם את האוויר!

כמה שעות ביום אנחנו נמצאים בתוך חדר סגור? חלקנו ברי מזל ומטיילים באוויר הפתוח, אך רובנו מעבירים יותר מ-90% מן הזמן ביממה אחת בתוך חלל סגור. יתכן ואתם נוטים לחשוב כי בחלל סגור אנו בטוחים יותר מאשר באוויר הפתוח, אך ההפך הוא הנכון! הסכנה הקיימת בזיהום בחלל סגור גבוהה פי 5 מסכנת זיהום באוויר הפתוח. האוויר שאנו נושמים בתוך החלל מכיל חיידקים, וירוסים, חומרים מסרטנים, אלרגנים שונים וחומרים כימיים, אשר נכנסים אל גופנו בכל נשימה שאנחנו ובני משפחתנו לוקחים!ועוד.

 

היכנסו לאתר שלי

 

 אז מה ניתן לעשות?

המוצר שלנו, AirVaccine015, הוא מהפכה טכנולוגית אמיתית בתחום טיהור האוויר ואין מוצר המשתווה או מתחרה בו בשוק הישראלי. בעוד שמוצרים אחרים רק מסננים את האוויר, AirVaccine015 מטהר ומחטא את האוויר כליל, עד לחיסול של 99.9% מהחיידקים והוירוסים הנישאים באוויר!

 

על מכשיר AirVaccine015

מכשיר AirVaccine015 פועל בשטחים סגורים בגודל עד 120 מ"ר ומחסל ביעילות כל חיידק, זיהום או וירוס באוויר. בנוסף לכך, מנטרל המכשיר ריחות לא נעימים הנגרמים על ידי חיות מחמד, טיגון או בישול, עישון ועוד. המכשיר מייצר רדיקל חופשי HO  אשר נלחם במזהמים באוויר ונפטר מהם, אך בטוח לחלוטין לכל אדם, בעל חיים או צומח.