אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

כל הספקים ספקי גנים חוגים לגני ילדים

073-7840045

שלחו אלינו הודעה ונענה בהקדם:

תנוענת הפעלות ספורט ותנועה לגיל הרך

הפעלות ספורט ותנועה לגיל הרך מזה 30 שנה, בחברה מועסקים עשרות מורים ומדריכים מנוסים לחינוך גופני בעלי הכשרה בתנועה לגיל הרך

מי אנחנו?

ענת ומעיין, אם ובת שמנהלות יחד את "תנוענת", משלבות ניסיון רב שנים עם ידע עכשווי. 

ענת פרישמן מורה בכירה לחינוך גופני בוגרת וינגייט, בעלת תואר שני (MA) לתרפיה בתנועה, נשואה לגדי ואם לארבעה ילדים בוגרים. מעיין פרישמן- גולדמן, מורה לחינוך גופני, בוגרת סמינר הקיבוצים. בעלת תואר שני בחינוך לפעילות גופנית ולבריאות ((M.eD ובעלת תואר נוסף בתקשורת וניהול מהמכללה למנהל. בעברה אלופת ישראל בהתעמלות מכשירים ובעלת בית ספר להתעמלות קרקע בגבעתיים, נשואה לגילי ואמא לשניים.

למה "תנוענת"?

אנו מתמחות בהפעלות ספורט ותנועה לגיל הרך מזה 30 שנה, בחברה מועסקים עשרות מורים ומדריכים מנוסים לחינוך גופני בעלי הכשרה בתנועה לגיל הרך. כמו כן, אנו מספקות הפעלות ספורט לקייטנות, ימי שיא ואירועים מיוחדים. אנו עובדות עם ארגונים, מוסדות חינוך, גנים פרטיים ועיריות. 

מה מאפיין את השירות שלנו?

האהבה שלנו למה שאנחנו עושות באה לידי ביטויי ברמת השירות והזמינות הגבוהה. אנו נותנות מענה מהיר ומקצועי לכל צורך, פותרות בעיות, קשובות לשטח ולצרכים השונים ועושות את המרב כדי שתבחרו בנו שוב.

מה אומרים הלקוחות על "תנוענת"?

"חשתי צורך להודות לך על השנה המדהימה, על השקעתך האין סופית, כל פעילות שהעברת בגני הייתה יצירתית, מותאמת לגיל הילדים ולנושא הנלמד בגן. הילדים למדו המון והתפתחו מבחינה גופנית. את תמיד מגלה רגישות לצרכי הילדים ויכולותיהם וזה ממש לא מובן מאליו, הזזת לנו את הלב ולא רק את הגוף!"  ילנה שקליארמן, מנהלת גן סביון.

"אוהבים  את ענת פרישמן! כי היא מעניינת, ומאוד מקצועית בתחום,  כי היא מצליחה למגנט את הילדים באישיותה" ורדה סגל, גן ורדים רמת גן.

לפרטים נוספים:

ענת פרישמן 054-4-780277

מעיין פרישמן 054-4-652165

בקרו אותנו באתר שלנו : tnuanat.co.il