אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

כל הספקים חוגים לגני ילדים

073-7599557

שלחו אלינו הודעה ונענה בהקדם:

מוסיקה לטף

בית ספר לחינוך מוסיקלי הפועל בשיטה ייחודית ויחידה בארץ. מבוססת על משחקים מוסיקליים וסיפורים מוסיקליים

 

הינו בית ספר לחינוך מוסיקלי הפועל בשיטה ייחודית ויחידה בארץ. שיטת ההוראה מבוססת על משחקים מוסיקליים וסיפורים מוסיקליים, המתמקדים במושג המוסיקלי הנלמד. בכל שיעור קיים מפגש עם יצירות מוסיקליות, תוך האזנה פעילה והתנסות בכלי נגינה.בשיעורים נעשה שימוש רב באביזרים כאמצעי להוראה: בובות על פי דמויות הלקוחות מן היצירות, תלבושות לדרמטיזציה של המוסיקה, תמונות ליצירת אוירה ולהמחשה, ספרים וסיפורים מקוריים, תיאטרון אור וצל, תיאטרון בובות וכלי נגינה.

 

המוטו והייעוד

אנו במוסיקה לטף מאמינים כי כל ילד הוא אומן, ממציא ויוצר. מטרתנו היא ללמד את הילדים את השפה הנפלאה של המוסיקה, ולפתח את החשיבה והיצירתיות של הילד, אשר יביאו אותו לידי מצוינות.

 

עיקרון

אנו נותנים לילדים את הגירוי הנכון, הכלים הנכונים שמאפשרים להם להתבטא. אנו מחזקים ומעודדים את הביטחון של הילדים בעצמם, כדי שיוכלו ליצור בחופשיות ולהביע את כל מה שיש בתוכם. 

 

היכנסו לאתר שלי

 

יתרונות

לשיטת "מוסיקה לטף" אין תחליף. זו השיטה היחידה שמתמקדת בתהליך היצירה, בכושר היצירתי שממנו נובעת החשיבה היצירתית. מחקרים מדעיים מראים כי החשיבה המוסיקלית היא השלב הגבוה ביותר ביכולת המוחית האנושית. החשיפה לעולם המוסיקלי בגיל צעיר, תורמת לפיתוח החשיבה המוסיקלית והיצירתיות בכלל.

הצוות המקצועי ב"מוסיקה לטף"

בית הספר הוקם בשנת 1978 על ידי התאומות

ניצה (מאנדל) רונן ודינה (מאנדל) שפריר

אשר על בסיס השכלתן הנרחבת פיתחו את השיטה הייחודית ללימוד המוסיקה לטף.

ניצה ודינה הן בוגרות האקדמיה למוסיקה בתל אביב בשילוב לימודי פסיכולוגיה ופילוסופיה, בעלות תואר שני - תעודת אומן בפסנתר ותעודת הוראה במוסיקה מטעם משרד החינוך, לכל הגילאים. בנוסף הן בוגרות לסלי קולג (אוניברסיטת הרווארד בבוסטון) - תואר שני בתרפיה דרך האומנויות.

ניצה רונן מנהלת את רשת בתי הספר מוסיקה לטף ומלמדת בה מיום היווסדה. ומעסיקה צוות מקצועי ומיומן של מורים למוסיקה, אשר מלמד יחד איתה.

המורות ב מוסיקה לטף הן בוגרות האקדמיה למוסיקה או מוסד אומנותי אחר בארץ או בחול. המורות ב מוסיקה לטף בעלות ידע מעמיק וניסיון עשיר המאפשרים להן לצאת מתוך הילד ולאלתר יחד איתו, ולא רק ללמד שיעורים מוכתבים מראש.

אנחנו מאמינים כי למורה תפקיד משמעותי עבור הילד, לכן המורות ב מוסיקה לטף מתייחסות אל הילדים באהבה, בסבלנות, בחום, בעדינות, בקבלה ובהבנה. כל ילד מרגיש נינוח ורצוי, ומתבטא ביתר חופשיות.

ניסיון 32 שנה

מוסיקה לטף פועל למעלה מ- 30 שנה בסניפים שונים במרכז הארץ , כחוג לילדים אחר הצהריים.