אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

כל הספקים השכרת מתנפחים הפעלות לגני ילדים ספקי הורים הפעלות לימי הולדת

073-7587022

שלחו אלינו הודעה ונענה בהקדם:

חלום של מסיבה

מיתוג מסיבות נושא, כלי שולחן ממותגים, בר ממתקים והכל במחירים שהם חלום!

חברת "חלום של מסיבה" מתמחה במיתוג אישי לימי הולדת, מסיבות נושא, חגים, אמא ואבא של שבת ומסיבות לגני ילדים.

 

מחפשים השכרת ציוד למסיבות ואירועים במחירים שהם חלום? צרו עימנו קשר ותוכלו להינות ממחירים נהדרים למתנפחים, דוכני מזון ,עמדות יצירה, בועות סבון ענקיות,משטחי רצפה, עמדות קעקועים ושלל אטרקציות..

 

כמו כן אנו מעצבים שולחנות מתוקים, חלומם של כל ילד וילדה!

 

כיצד נולד הרעיון להקים את "חלום של מסיבה"?

רציתי לחגוג את יום ההולדת של בתי אליה, ילדת השוקולד שלי, בצורה קצת אחרת. רציתי שהיא תכנס לחדר ותצעק "וואו", שהיא תתרגש, שלמחרת בגן החברים יגידו לה איזה מסיבת יום הולדת מדהימה הייתה לה. רציתי שהאמהות תתקשרנה ותגדנה "וואו, היה מדהים מי ארגן את המסיבה? מי עיצב את השולחן?" ידעתי שאם אליה תפגוש את הדמויות האהובות עליה מהטלוויזיה והספרים היא תהיה מאושרת עד השמיים.

היכנסו לאתר שלי

 

אז איך עושים את זה? נכנסים לגוגל ומחפשים מישהו שעושה את זה. הגעתי לכל מיני אתרים. חלקם הציעו לי רק כלים חד פעמיים ללא נגיעה אישית, מיתוג אישי. היו אתרים שבהם דווקא מצאתי מה שאני רוצה אבל המחירים...

 

בלית ברירה החלטתי לעשות את זה לבד באהבה רבה, סבלנות ולא פחות חשוב - בלי להתרושש. הילדה לא ידעה את נפשה מרוב אושר. היא רצה מבובה לבובה, מבלון לבלון, ממתק לממתק. היא כל כך התרגשה כאשר היא ראתה את התמונה שלה והשם שלה על הממתקים על הכרזות על הדגלונים.

 

מיותר לציין שלמחרת זאת הייתה שיחת היום בגן בין הילדים. האמהות לא הפסיקו להתקשר וכולן רצו יום הולדת לילדים - אחת רוצה את קבוצת הכדורגל של ברצלונה, אחת מספרת שהבן שלה חולה על סמי הכבאי, יש ילדה שדורה זה החלום שלה...

 

שם זה התחיל וכאן "בחלום של מסיבה" זה ממשיך. אצלנו תוכלו להגשים כל חלום, כל רעיון כל סיפור עבור יקירכם, ילדים ומבוגרים, ימי הולדת, בר/בת מצווה, מסיבת רווקות, אירועי גן ובית ספר, חגים ואירועים חברתיים ובעבודה.