אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

כל הספקים ספקי גנים חוגים לגני ילדים

073-7842095

שלחו אלינו הודעה ונענה בהקדם:

שירה פדר- מדריכת תנועה בגני ילדים

מדריכת תנועה בגנים פרטים, גני ערייה וצהרונים

 מי אני?

 

בעשר השנים הארונות לחיי נפתח בחיי תחום הבריאות על כל רבדיו.

 

אני מאמינה מאוד בבריאות הגוף והנפש כאחד. בנוסף אני מאמינה כי כל אחד ואחד מאיתנו יכול לאהוב תנועה. אמנם לא כולם חשים כך, אך אם החוויות המתאימות ומציאת תחום העניין הנכון והמתאים לכל אדם, האדם יגלה בעצמו כי הוא נהנה מעבודת הגוף ומהתחושה שהפעילות יוצרת בנפש. בנוסף, עלינו לעורר את האהבה לפעילות הגופנית כבר בגיל צעיר מאוד.

 

ככל שחווית האהבה לספורט והתנועה תיקלט במוחנו בגיל צעיר כך הפעילות הגופנית וההנאה ממנה תיטמע במוחנו, בגופינו ונפשנו. כך תהייה הפעילות הגופנית חלק בלתי נפרד מחיינו. 

 

העבודה עם הגיל הרך פתחה בפניי עולם ומלאו. רעיונותיהם לא נגמרים, רצונם ויכולותיהם ללמוד על גופם חסר גבולות ואיתם גם השמיים הם הגבול.

 

ברצוני ליצור הרגשה טובה וחיובית אשר מושתת על יחסי גומלין של הדדיות, אמפתיה, הקשבה ואהבה.  

 

בזכות מפגשים קסומים עם הילדים כל יום מחדש מגלה אני את תמימותו ויופיו של העולם. בזכות עבודתי עם הילדים בשנים האחרונות הבנתי את המהות של המשפט "יצר האדם הינו טוב מנעוריו".

 

 

מה אני מביאה איתי לגן?

 

אני מאמינה שלמידה יכולה להתקיים רק כשקיימת הנאה וחוויה נעימה אצל הילד, לכן אני משתדלת להביא איתי שפע של אנרגיות חיוביות, שמחה ופנים קורנות, לשמור על אוירה חיובית בעזרת עידוד הילדים וחיזוקים חיוביים.

 

אני משתדלת לתת לילדי הגן להביא עצמם לידי ביטוי על ידי נתינת רעיונות והמצאת משחקים- וזאת תוך כדי שמירה על מסגרת לימודית, כלומר שמירה על כללים כבוד הדדי, עזרה לחבר, קבלת השונה, הקשבה ועוד.. 

 

כל זאת תלוי גיל, כיוון שאני עובדת עם קשת רחבה של גילאים: מגילאי שנה עד גילאי 7 בערך. עבודתי משתנה בהתאם לצרכים וליכולות הילדים.

 

אני מביאה לגן ציוד צבעוני ושמח וכן דואגת לחדש את הרעיונות והמשחקים ולצייד את הילדים במחסן כלים ספורטיביים וחינוכיים. עם זאת, אני מאמינה שהפשטות מנצחת ואינני "מפוצצת" את הילדים בגירויים.

 

בעזרת הספורט אני עובדת על שיתוף פעולה, הפעלת הדמיון, חיזוק הדימוי והביטחון העצמי אצל הילד ועוד. אני מאמינה כי הספורט הינו כלי אשר מאפשר לנו לפתוח עולם ומלאו אצל הילד, וכן כל ילד בפני עצמו הינו עולם ומלאו.

 

 

ההשכלה איתה אני באה לגן?

 

2014- 2016: תואר שני בחינוך לגיל הרך.

 

נבחרתי להציג את פרויקט הגמר שלי בקול קורא במפני נציגי משרד החינוך

 

2009-2005: תעודת הוראה כמורה לחינוך גופני, מכללת סמינר הקיבוצים ת”א + תעודת מדריכת תנועה לגיל הרך. 

 

 

 

המלצות

 

 

 

***הנני גננת בגן עירוני בכיכר המדינה בת"א ומכירה את שירה כ- 8 שנים.

 

שירה התגלתה מיד כמקצועית ביותר, היא עובדת בסטנדרטים גבוהים ומשלבת אביזרים מגוונים בכל שיעור. 

 

ניכרת אצלה השקעה רבה בתכנון כל שיעור.

 

שירה עובדת נפלא עם הילדים ויוצרת איתם כמו עם כולם, קשר חם ואוהב.

 

שירה אחראית מאוד ומגיעה תמיד בזמן, אנרגטית, אסרטיבית, חמה ומסורה.

 

הילדים וגם צוות הגן מאוד נהנים ממנה מכל היבט שהוא.

 

בברכה

 

דורית

 

 

 

***שלום,

 

 שירה היתה המורה להתעמלות אצלי בגן כרכום בשנתיים האחרונות. שירה הגיעה תמיד מאורגנת , עם ציוד שהתאים לפעילויות , שירה מקצועית מפעילה את הילדים ומדברת אליהם בגובה העיניים, התאימה את עצמה ליכולתם של הילדים ופנתה באופן אישי לכל ילד, הילדים המתינו לה בכל שבוע ומאד נהנו בשיעורים, ראיתי את ההתפתחות המוטורית אצל הילדים בעקבות השיעורים עם שירה, שירה אף קיימה פעילויות בימי משפחה בגן שהיו הצלחה גדולה. שירה השרתה בגן אוירה נעימה וכיפית , היא לבבית , נינוחה ונעימה לילדים. מאד נהנתי מה מקצועיות והיחס שלה לילדים ולצוות.

 

 בברכה סיגל סבאג 

 

גן כרכום

 

 

 

***לכל מאן דבעי,

 

שמי רויטל פשקס ואני גננת של מרכז רוזין (מוסדות חינוך).

 

ברצוני להמליץ בחום על שירה פדר המפעילה את החוג הכי מבוקש בגני הילדים של מרכז רוזין (רמת אביב) מזה ארבע שנים.

 

בתור גננת באחד מהגנים הללו, זכיתי להיוודע למפעילה ולהפעלה הכי כייפית, מיוחדת ומעשירה שיצא לי לחוות בעשור שאני גננת המארחת בגני אינספור מפעילים והפעלות מגוונות.

 

אין מתחרים לקסם שמגיע עם שירה! 

 

זה לא רק החוג המרתק ושלל ההפתעות והאטרקציות החדשות כל מפגש שגורמים לילדים ולגננות לאהוב ולהעדיף את החוג של שירה יותר מאת כל שאר החוגים שלנו, זו גם האווירה מלאת האהבה והצחוק שממלאת את הגן מהרגע ששירה נכנסת אליו, נוכחות שרוצים ממנה עוד ועוד וזו הסיבה שכל תחילת שנה כל גן מחליף ומרענן בחוגים חדשים אך את שירה תמיד כל הגנים מתעקשים ודורשים להשאיר...לו רק יכולנו לשכפל אותה...