אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

כל הספקים ספקים לגני ילדים שירות לגני ילדים בטיחות בגני ילדים

073-7584502

שלחו אלינו הודעה ונענה בהקדם:

אשר לוי סוכנות ביטוח לגן שלך

אשר לוי, סוכן ביטוח כבר למעלה מעשור ומגשר מוסמך. יש מישהו שדואג שתישן בשקט.

 

הסוכנות מספקת מגוון רחב של שירותי ביטוח לפרט ולעסק: ביטוח דירות ובתי עסק, ביטוח פנסיוני, ביטוח בריאות ושלל ביטוחים נוספים המסופקים ללקוח תוך דגש על יחס אישי ומקצועי. מתמחה במתן פתרונות ביטוח ייחודיים במקרים בהם לא נמצא פתרון מדף ביטוחי.

 

לוי מוכר כאחד מהסוכנים המובילים בישראל בייעוץ מקצועי ובביטוח לגננות, לגני ילדים, ולמשפחתונים, ובמרוצת השנים ביטחה לוי מאות גנים מדי שנה.

במקביל לעשייה האינטנסיבית, ואולי דווקא בגללה, מיצב את עצמו לוי כדמות ייחודית בנוף סוכני הביטוח. הוא הבין וניתח לעומק את צרכיהם הייחודיים של הגן והגננת והציע מעטפת ביטוחית אטרקטיבית במיוחד הכוללת גם ביטוחי ילדים, תוכניות פנסיה, בריאות וחיים מיוחדות. לוי מבטח גם את איגוד הגנים הפרטיים ח.י.ב.ה בפוליסה מקיפה וכדאית במיוחד.

 

מחלקת שירות הלקוחות מספקת מענה מקצועי, אדיב ומוקפד מתוך הבנת הרגישות הרבה הכרוכה בטיפול, במיוחד בתחום הפרט. תודעת השירות הגבוהה ואדיבותם הרבה של עובדי המחלקה עולה בקנה אחד עם הצלחתם לאורך שנים.

 

גננות ממליצות על אשר לוי - כניסה להמלצות 

 

אשר לוי כל היתרונות:

וותק וניסיון - ניסיון של למעלה מעשור שנה בביטוחים לעסקים, חברות, ארגונים ופרטיים מאפשרים לך הלקוח ליהנות מהיכרותנו את תחום הביטוח: חוקים, תקנות, רגולציות, הצעות שבדרך...

התמחות. התמחות בביטוחים סקטוריאליים (כגון ביטוח לגני ילדים)

 

ראש גדול ויצירתיות - מתן פתרונות ייחודיים לבעלי צרכים ספציפיים אשר אינם מקבלים מענה במוצרי מדף ביטוחיים. (כגון ביטוח ייחודי לבית אבות).

מענה משלים לפתרונות ביטוחיים (כגון שירותי מצוק לגני ילדים).

 

פתרונות התפורים על פי צרכי הלקוח - העסק שלך, ביטוח החיים שלך, הפנסיה שלך – זקוקים למענה ביטוחי המתאים בדיוק לך. לאחר בדיקה דקדקנית תקבל את הביטוח שמתאים לך בדיוק...

זמינות ושירות אישי. אשר לוי וצוות המשרד זמינים לפנייתכם בשעות המקובלות וגם כשלא...

 

מגוון רחב של פתרונות - אשר לוי מספק מגוון רחב של פתרונות ביטוח של חברות הביטוח הגדולות והמבוססות בארץ. הפוליסות מותאמות ללקוח על בסיס מקצועי וללא משוא פנים.

לא נעלמים... אשר לוי מכיר את צרכי הלקוח ומודע להם. החברה מלווה את לקוחותיה בשלבי ההתלבטות, במהלך החתימה וגם, אם יש צורך, במקרים של תביעה.

 

אמינות ושקיפות - בביטוח אתם צריכים סוכן שאפשר לסמוך עליו. כזה שיאמר לכם את האמת, וכל האמת. כזה שיהיה לצידכם תמיד, ובמיוחד כשאתם זקוקים לו. אשר לוי מספק את כל שירותי הביטוח תוך שמירה על שקיפות מלאה של כל הנתונים, מהימנות ואמינות.

 

הסוכנות ממוקמת במודיעין ומטפל בלמעלה מ- 2000 בתי אב ועסקים בפריסה ארצית.