אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

כל הספקים ספקים לגני ילדים ציוד לגני ילדים

073-7595881

שלחו אלינו הודעה ונענה בהקדם:

פסקו שיווק לגני ילדים

שיווק חומרי ניקוי ומוצרי חיטוי לגני ילדים, אספקה מהירה עד הגן.

"פסקו שיווק " הוקמה בשנת 2017 כמשווק מורשה של "חברת קליר כימיקלים בע"מ "על מנת לשווק מוצרי נייר ,חומרי ניקוי וטואלטיקה.

"פסקו שיווק" מייצגת חברה מהוותיקות והמובילות במגזר המוסדי - תעשייתי.

בין מוצרינו המשווקים לגני ילדים ומוסדות חינוך:

מוצרי נייר

מוצרי ניקוי

אביזרי ניקיון

מוצרים לשימוש חד פעמי

מתקני טואלטיקה ( סבוניות , מתקני נייר טואלט , ומתקני מגבות ידיים ) מבית TORK

מוצרי ניילון

ציוד משקי

מוצרי אריזה

מוצרי ומותגי יוקרה 

 

המגוון העשיר במוצרים הקיימים אצלנו נותן מענה לקשת רחבה מאוד של לקוחות

המוסדי - רשויות מקומיות , בתי אבות , גני ילדים , בתי ספר  ,מתנסים חברות ניקיון וועדי בניינים, אולמות אירועים ועוד.

 

פסקו שיווק מתמחה באספקה מהירה של חומרי ניקוי ומוצרי נייר איכותיים לעסקים ומוסדות באזור השרון. פסקו שיווק בבעלות כפיר פסקוביץ,  מעניקה פתרונות מקיפים ומשתלמים המותאמים במקצועיות לכל עסק, בהתאם למאפייניו הייחודים.

המרכז הלוגיסטי של פסקו שיווק ממוקם במושב נווה ימין ומשתרע על כ-178 מ"ר. במקום ניתן להתרשם מלמעלה מ-700 מוצרי ואביזרי ניקיון הקיימים במלאי. זמינות המוצרים מבטיחה טיפול בכל הזמנה ביעילות ואספקה מהירה .

איכות המוצרים של פסקו שיווק הינם מקור גאוות החברה. כזכיין של חברת קליר כימקלים בע״מ וכמשווקת בלעדית במרכז הארץ, מציעה פסקו שיווק ללקוחותיה מוצרי ניקיון, אבזרי ניקיון ומוצרי נייר וטואלטיקה של מותגים בינלאומיים מובילים בארץ ובעולם.  

חיסכון משמעותי בנייר מושג הודות לאיכות גבוהה ומתקדמת של מוצרי החברה. הספיגה המקסימלית ונוחות השימוש במתקני הנייר בעלי מראה יוקרתי, מונעים בזבוז מיותר של נייר ובכך תורמים לחיסכון ולשמירה על איכות הסביבה.

ייעוץ והדרכה מקצועיים בבחירת חומרי ניקוי והתאמתם לסוגי משטחים והדרכה אישית בבית העסק על אופן השימוש בכל אחד מחומרי הניקוי, מתבצעים לפני תחילת השימוש, על מנת להבטיח השגת תוצאות מבריקות בצורה מקסימלית.

אחריות מלאה על מתקני הנייר של חברה TORK . יתרון זה מאפשר ללקוחות שמירה על חדרי שירותים ורחצה אסתטיים והקפדה על היגיינה מלאה, בצורה נוחה וללא צורך לדאוג לתחזוקת המתקנים.

בזכות השירות הכולל מערך של סוכני שטח האחראים על מתן מענה זמין וההקפדה על יחס אישי וקשוב לכל לקוח, מצליחה פסקו שיווק להבטיח את שביעות רצון לקוחותיה לאורך זמן. 

לקוחות מרוצים הם מקור גאוות החברה. לקוחות החברה כיום משתייכים למגוון רחב של ענפים במשק: בתי כנסת, בתי ספר , גני ילדים , צהרונים , מרכזים קהילתיים, חדרי כושר, מסעדות, חברות ניקיון, משרדים, מעצות עירוניות , בתי הארחה ועוד.

פנו אלינו ונגיע עד אליכם להצגת סל מוצרי הניקיון שלנו, ללא התחייבות