אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

כל הספקים הורות ומשפחה סדנאות הכנה להורות העשרה לגני ילדים

073-7537273

שלחו אלינו הודעה ונענה בהקדם:

נטע ברכל

יועצת, מדריכה ומלווה צוותים חינוכיים והורים

גננת יקרה,

שמי נטע ברכל. את דרכי המקצועית התחלתי כגננת,  עם תואר ראשון בחינוך לגיל הרך, עבדתי בגנים פרטיים, ממש כמוך. משם, החלטתי להמשיך להתמקצע ופניתי ללימודי תואר שני (MA) בייעוץ חינוכי, עם התמחות בגיל הרך. 

כיום, לאחר שנים של ליווי, ייעוץ והדרכה בגנים, והתמקצעות בתחומים נושקים, אני עובדת כיועצת, מדריכה ומלווה צוותים חינוכיים והורים. חשוב לציין כי  אני נמצאת ברשימת המדריכות המאושרות של משרד העבודה והרווחה.

בעלת תעודת מאמנת אישית (coaching), מחברת תות תקשורת ותוצאות, מדריכת בטיחות ילדים מוסמכת מטעם ארגון בטרם, ומתמחה בתחום העצמת סמכות המבוגר המשמעותי, והתמודדות עם קשיים התנהגותיים של ילדים. בניית סדר יום, התמודדות עם הורים, דילמות חינוכיות, הדרכה פדגוגית, התאמת למידה משמעותית לילד, ועוד.

 

הורים יקרים,

להיות הורים בימינו אינו עניין של מה בכך. בליל גדול של אינפורמציה מקיף אותנו מכל כיוון, וכביכול, יש לנו את כל הידע הנחוץ לנו. 

אולם, ההתנהלות ההורית שאנחנו מסגלים לעצמינו, אינה מושתת רק על ידע שאנו אוספים במודע. ההתנהלות שלנו מורכבת. מבוססת על דפוסים שהוטבעו עוד בימי ילדותינו. 

אני מגיעה , מתחום החינוך והאימון. אשמח להיות לכם לעזר, ובעזרת כלים ותובנות אלו, לחשוב ביחד אתכם על הדרך הנכונה והמקדמת ביותר להתמודד עם אתגרי ההורות שלכם.

 

שיעורים פרטיים בהורות ובחינוך. התלבטויות באתגרים ובסוגיות המעסיקות אתכם, בעיקר בתחילת דרככם ההורית. לדוגמא: בניית סדר יום מיטבי עבור הילדים. התמודדות עם מערכות יחסים בין אחים, תהליכי גמילה והסתגלות, התמודדות עם מסגרות חינוכיות ודרישותיהן העשרה והעצמה של הילד בבית, ועוד..... 

 

מוזמנים לאתר האינטרנט שלי: נטע ברכל, ילדי.

ולדף הפייסבוק: נטע ברכל, ייעוץ חינוכי, אימון וליווי להורים ולעוסקים בגיל הרך

 

הטבה בלעדים למגיעים דרך אינפוגן:

מפגש שביעי חינם,  או שני מפגשים חינם לסוגרים מראש שנה שלמה (12 מפגשים).

 

אני כאן, לכל שאלה והתלבטות, 

נטע ברכל

073-7537273