אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

אינפוגן

דף שיווקי

מערכת אינפוגן | 15.04.2015

גם הגן הטוב ביותר צריך לשמר את הפרסום שלו ולהזכיר לסביבה אודות קיומו.

בנוסף, תמיד נרצה לעודד התעניינות מבחוץ של הורים חדשים (גם אם בפועל הגן כבר בתפוסה מלאה).

 

ל- Infogan הצעה ייחודית ובשורה חדשנית באופן החיפוש של ההורים. במקום לקבל רשימה מייגעת של עשרות גני ילדים

בעיר המגורים, ההורה מקיש כתובת רצויה והמפה שבאתר ממקמת את הגנים ברדיוס המתאים לו. בתכונה זו הגן שלך מקודם

ברשימת הגנים המפורסמת ברדיוס הרלבנטי בלבד (שזה המקום המשמעותי ביותר עבורך) ללא תשלום נוסף.

בעצם, נחשף לגן שלך ההורה שמחפש את הגן באזור הספציפי בו הגן נמצא.

 

כלי נוסף שinfogan מכיל הוא אתר מובנה של הגן שלך(!!!) בו יש לך שליטה מלאה על התוכן מצד אחד, ועזרה טכנית ותמיכה מצד שני, כאשר

העיצוב עצמו מובנה, פשוט ולא דורש ידע קודם.

 

האתר עצמו נחלק ל-2:

 

"גן פתוח" - שזהו כלי שיווקי הפתוח לכל מתעניין ועיקרו הצגה של הגן באופן המתאים ביותר לגן ולך, למטרותיו וגישות החינוך שבו.

 

זה המקום להציג פרטים כלליים על הגן, אמצעים שונים ליצירת קשר, תמונות כלליות של מבנה הגן, המלצות של הורים אודות הגן ואת ה"אני מאמין" של הגן.

 

"גן סגור" - חלק שמיועד רק להורי הגן עצמו ואינו חשוף לכל גולש, חלק זה מחייב סיסמא שנמצאת ברשותך וביכולתך להעבירה לכל הורה (יצירת סיסמא פרטית לכל הורה - עם יכולת שינוי ושליטה שלך).

 

בחלק זה יצרנו עבורך "שולחן עבודה" לניהול חכם של הגן.

 

העמדנו לרשותך את מיטב הכלים האינטרנטיים הקיימים היום בשוק כמו Google  ו-Facebook ניתן לתת לכל הורה בגן כתובת מייל עבור הודעות, ניתן לנהל לוח זמנים משותף בו ניתן לעדכן את כל אירועי הגן, ניתן לייצר קו ישיר של מסר בינך לבין ההורים או שיח משותף עם ההורים או שיח בין ההורים עצמם, ניתן לפרט להורים את התכנים העיקריים שמועברים לידם בגן ואפילו לפרסם תמונות של הילדים באירועים שונים כשבאפשרותך לפרסם מאות תמונות ללא הגבלה (היות וחלק זה מוגן בסיסמא נשמרת פרטיותם של הילדים), ועוד...

 

האתר הוקם עבור הורי התינוקות, הפעוטות והילדים ברחבי הארץ ולכן יש בו תכנים חינוכיים, מנהליים, בטיחותיים, רפואיים וכו' מקצועיים הנכתבים ע"י הגורמים הרלבנטיים והמכובדים ביותר (משרדי ממשלה, גורמי רפואה מוסמכים, אנשי מקצוע וחינוך מהמובילים בתחומם בארץ ובעולם).

 

לכן, יש באתר תנועה של הורים שבודקים, קוראים ומתעניינים - וזה המקום שלך ובשבילך להראות...

 

להיות נוכחים בעולם הווירטואלי כי זה הקשר הישיר, הבלתי מתווך והנכון ביותר במאה ה-21, להיות זמינים ומזמינים עבור מתעניינים ובמקביל לחזֵק את ההרגשה של ההורים הקיימים אצלך כי בחרו נכון מבין האופציות הקיימות.

 

Infogan לא משאירה אותך לבד במערכה, עצם רכישת המנוי מעניק לך את הכלים הראויים ביותר ביחד עם עזרה הכוונה ותמיכה בכל אשר יעלה מתוך השימוש בכלים אלו. במרחק של מייל אחד או שיחת טלפון נחזור אליך עם מענה לכל שאלה.

 

 

 

 

 

תגיות

שתפו

תגובות