אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

10 ספרי ילדים מומלצים שהורים פירסמו בפייסבוק

10 ספרי ילדים מומלצים בקבוצות הורים בפייסבוק

מערכת אינפוגן | 09.10.2017

מתלבטים איזה ספרי ילדים להקריא לילדיכם? הכנו עבורכם רשימה של 10 ספרי ילדים מומלצים ע"י הורים ברשת

 

10 ספרי ילדים מומלצים שהורים המליצו עליהם ברשתות חברתיות:

 

חשוב לזכור, כהורים, יש לנו את הכוח להגדיל את פוטנציאל הלמידה של הילד, בצורה פשוטה על ידי הפיכת ספרי קריאה לחלק בלתי נפרד מחייהם.

החשיבות של קריאה לילדים בגילאי שנתיים לחמש שנים היא קריטית ורבת יתרונות.

 

להלן רשימת ספרי ילדים מומלצים:

 

האריה שאהב תות, תרצה אתר | הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד 

תקציר: הספור האריה שאהב תות מתמקד באריה עקשן שרצה לאכול רק תות, לאחר חווית אכילת התות האריה משנה את גישתו ומאותו רגע האריה אוכל רק את האוכל של אמו.

 

קסמים שבלב, מאת יעל וינר | הוצאה לאור: וינר

 קסמים שבלב הספר המומלץ של השנה

פעם חשבו שחיזוק ביטחון עצמי אצל ילדים קשור לעידוד והעצמה של התנהגויות חיוביות.

היום יודעים שחיזוק ביטחון עצמי אצל ילדים ללא תלות בהצלחות אפשרי וקשור לביסוס תחושת ערך, פיתוח מסוגלות להתאמן גם כשלא מצליחים ולימוד מיומנויות לוויסות רגשי.

קסמים שבלב ספר שהוא הרבה יותר מספר. הוא מלמד את הילדים דרך חיים. ספר שהוא מתנה לחיים. סיפורים שכוללים הנחיה ולמידה משותפת שמשנה חיים של ילדים.

N.L.P ספר חובה בכל בית וגן.

 

תירס חם, מאת מרים רות | הוצאה לאור: ספרית פועלים

תקציר: הסיפור עוסק בילד בשם אופיר, שיוצא לרחוב לשיר ולתופף בִּים-בָּם-בָּם  תִּירָס חַם! אל אופיר מצטרפים עוד שישה ילדים וכל אחד מנגן בכלי אחר: לירון עם פעמון, יהב, שחף והדובון שרים,  צור מחצרר, ואֵלִית מתופפת. כאשר מגיעים אל ביתו של אופיר מגלים הילדים כי אין תירס חם, ואז מתרחש עימות.

 

אליעזר והגזר, לוין קיפניס

תקציר: מסופר על גזר ענקי ועקשן שתקוע עמוק בגינת הירק של סבא אליעזר וסבתא אלישבע. יום אחד ניסה סבא אליעזר להוציאו מהאדמה את הגזר אך הוא לא זז, לא משנה כמה חזק הוא מושך. סבתא אלישבע הגיעה לעזרתו ומשכה גם כן, אך הגזר לא זז. לאחר מכן הגיעו בזה אחר זה, הנכדה אביגיל, הב הב הכלבלב, ומיאו החתול ועזרו למשוך אך הגזר לא זז. כאשר הצטרף למשיכה "עַכְבָּר אָפֹר", הגזר יצא. מוסר ההשכל בסיפור מתמקד בעזרה לזולת והתנדבות.

 

 

יפתח המלוכלך 

 

איילת מטיילת, רינת הופר | זמורה ביתן

תקציר:  איילת מטיילת להנאתה כאשר חיות השדה רוצות להפיק תועלת מהטיול שלה, הן רוצות להתקדם וגם לנצל את הזמן למנוחה והנאה, הן מבקשות להתלוות עליה והיא סוחבת אותן ברצון ובשמחה.

 

מיץ פטל, חיה שנהב | הוצאה לאור: עם עובד

תקציר:  סיפורם של ג'ירפה ואריה שמנסים לברר את זהותו של מיץ פטל המסתורי, מה שמוביל לתחרות ריצה בין מיץ פטל המסתורי לאריה ומסתיים בשתיית מיץ פטל צונן..

 

חמישה בלונים

 

הטרקטור בארגז החול

 

הבית של יעל

 

דירה להשכיר