אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

ציוד לגני ילדים המדריך הרשמי לגן שלך

ציוד לגני ילדים - כל מה שחשוב לדעת לפני שקונים!

אינפוגן שופס | 18.08.2019

קיימים לא מעט מקומות סניפים וחנויות שבהם ניתן לרכוש ציוד לפעילויות יצירה, ציוד לאוכל, ציוד לגינת השעשועים, משחקים

 

ציוד לגני ילדים - כל מה שחשוב לדעת לפני שרוכשים ציוד לגן  וגם גלו את החנויות המובילות בסביבתכם!

לקראת תחילתה של כל שנת פעילות ולפני כל תקופה ומועד שמציינים בלוח השנה גננות מחפשות איפה לקנות את הציוד הטוב ביותר שכמובן גם יהיה איכותי אך גם יהיה במחיר טוב לא פחות ויוכל לשמש אותן ואת הילדים בהנאה בפעילויות השונות של הגן.

 

קיימים לא מעט מקומות סניפים וחנויות שבהם ניתן לרכוש ציוד לפעילויות יצירה, ציוד לאוכל, ציוד לגינת השעשועים, משחקים – לפעמים הכל מרכוז במקום אחד ולפעמים במספר נקודות שונות שמתפרשים על פני כל הארץ ולכל גן תהיה עדיפות לרכישה במקום קרוב מבחינה גיאוגרפית.

לפניכם מדריך קצר ויעיל לפיו תוכלו למצוא את המקום המתאים ביותר להזמין ממנו את הציוד לגן שלכם:

 

הכי חשובה האיכות!

המודעות הסביבתית והחברתית שעולה משרתת את כולנו וכמובן שגם את הילדים שלנו. כל גננת מעדיפה להביא לגן שלה את המוצרים הכי טובים ואיכותיים לפעילויות של הילדים בגן.

להורים של היום חשוב מאוד לדעת מאיפה הגננות ציוד לגני הילדים. ואילו תווי תקן יש על המוצרים הם שואלים ולפעמים ממש מבקשים לראות מאיזה חומרים עשויה הפלסטלינה, באילו צבעים וטושים הילדים מציירים? האם הם רעילים במידה וילדים מכניסים לפה, או האם נפלטים מהם גזים ורעלנים אחרים.

תווי התקן של משרד הבריאות ומכון התקנים הישראלי מחמירים מאוד. חשוב לקנות אך ורק מוצרים בעלי תווי תקן ואיכות ולהגדיל ראש!

חשוב מאוד לפני כל רכישת מוצר גם אם המבצעים צועקים את האותיות הקטנות ולהשאיר אצלכם עותק של תוויות המוצרים בקלסר למקרה של ביקורת או דרישה.

 

שימוש חוזר ושימוש בחומרים ממוחזרים

איכות הסביבה מתחילה בחינוך מגיל קטן ובדוגמא אישית. נכון, הרבה יותר קל לזרוק לפח והרבה יותר זול לקנות פלסטיק במקום במבוק או נייר ממוחזר אבל עדיין קיימים לא מעט דברים שתוכלו לעשות באמצעות מחשבה מקדימה ותכנון וכמובן בשיתוף פעולה עם הצוות , ההורים והילדים עצמם.

מכל אריזות המזון של הגן ניתן לעשות שימוש חוזר ליצירה. כל הסרט החדש "צעצוע של סיפור 4" של דיסני מבוסס על יצירה שהגיבורה עשתה עם מזלגון. 

שיתוף פעולה עם חנויות מרכולים מאפיות ובתי קפה יכול להוליד הרבה מאוד כלים שניתן למחזר ופעילות שהיא לא רק יצירתית וחינוכית אלא תורמת לסביבה וכמובן חסכונית.

במידה ואתם מגיעים לבחור מוצרים ליצירה לגן העדיפות הסביבתית תהיה תמיד לבחור במוצרים מתכלים על חשבון פלסטיק וניילון. ברגע שיותר ויותר גננות ידרשו ציוד כזה גם לבעלי החנויות יהיה אינטרס להביא כזה.

 

ריהוט לגני ילדים -מאובטח!

ציוד לגני ילדים כולל בין היתר, גם ציוד לגינת המשחקים או לג'ימבורי לגן כך גם חשוב לרכוש את הריהוט לגן הילדים ממקומות מוכרים בעלי תווי איכות ותקינה ועם אחריות. חשוב לוודא שהריהוט יציב, לא מתפרק, עמיד, ללא ברגים בולטים או חלקים שיכולים לשרוט או לפצוע. ריהוט לגני ילדים צריך לכלול פינות מעוגלות ופתרונות ריפוד וכיסוי מתאימים לפינות חדות. אין לשלב זכוכית או חלקי פח ולעשות שימוש בחומרים שאינם מעבירי חום ושאינם סופגים רטיבות או חיידקים וניתן לנקותם בקלות.

במרביתם הגדול של הפעמים רכישת ריהוט לגני ילדים נעשית אחת למספר שנים ולא לעיתים תכופות כמו ציוד לגני ילדים שמכלה. לכן חשוב מאוד להשקיע בציוד איכותי ובטיחותי בראש ובראשונה.

 

חיסכון ותכנון רכישה מקדים

אין ספק שרכישות ציוד לגן כרוכות בהוצאות לא מבוטלות. ולא תמיד הבחירה לרכוש את הציוד מראש לכל השה היא מתאימה. הדעות בין הגננות חלוקות בין אלו שממליצות לרכוש כמה שיותר ציוד מראש לבין אלו שמעדיפות לרכוש את הציוד 3-4 פעמים בשנה או חודשים לפני כל חג- כדי לא לפספס את המוצרים החדשים והמבצעים.

היתרון של רכישה גדולה אחת הוא כמוזן בזמן – אך החיסרון הוא באחסון הציוד שתופס מקום ולפעמים יכול להיות מטעה.

אחד מהיתרונות הגדולים שמתאפשרים לגננות באינפוגן הוא לרכז יחד רכישות לפי אזורים. כשם שהורים יכולים למצוא את המיקום של הגנים לפי האזור כך גם גננות יכולות למצוא איזה גנים נוספים יש באזור שלהן ולרכז רכישות ציוד יחד ובכך לקבל הנחה על כמות ולחסוך גם בעלויות שילוח. האפשרות ליצור באמצעותנו קבוצות רכישה יוכלו להשתלם ולהפרות את הגננות גם ברעיונות ולאפשר לכם להיערך בנושא הקניות לאורך השנה בצורה יעילה וחסכונית!

 

קרבה גיאוגרפית לא באה על חשבון איכות ובטיחות!

בישראל יש למעלה מ-15,000  גני ילדים המפוזרים לאורכה ולרוחבה של המפה הגיאוגרפית. גני עירייה וגנים פרטיים מרוכזים בערי ישראל השונות וכמותם גם חנויות הציוד לגני הילדים. כל שנה נפתחים בישראל מאות גנים וצהרונים חדשים ובכל שנה רשימות הציוד לגנים משתנה ומתעדכנת בהתאם לטרנדים אופנות והאפשרויות השונות שמציעות החנויות. כדי להקל על העבודה של הגננות ריכזנו עבורכן את כל החנויות המומלצות לרכישת ציוד לגנים לפי חלוקה לאזורים. 


מחפשים המלצות לציוד ורהוט לגני ילדים? הכנסו לקבוצה הגדולה בישראל לגננות וספקים. מחפשים ציוד יד שניה? כנסו ללוח הגדול לגני ילדים

לרשימת החנויות לפי אזורים:

ציוד לגן בצפון:

ציוד לגני ילדים בחיפה והסביבה:

גן לי - רחוב הרצל 76, נהריה

גן לי - החרושת 40, כרמיאל

גוליבר צעצועים וציוד לגני ילדים - העצמאות 14, מגדל העמק

תבונה ודעת בע"מ - רח 'יוסף בצרי 32, קרית אתא

 

ציוד לגן במרכז:

ציוד לגני ילדים בתל אביב: 

 

ציוד לגני ילדים ברמת גן:

מעיין לגן - רחוב הירדן 83, רמת גן

 

פלוס לגננת - רחוב היובלים 26, הוד השרון

 

ציוד לגני ילדים בכפר סבא:

 

קרן בגן - שיפר 1, כפר סבא - 073-7024439

קקטוס - רחוב חטיבת גולני 8, כפר סבא

 

לגן ולטף - לייק 11, פתח תקווה

 

אושר בגן - רח היצירה 10 רמלה  טלפון - 073-7588054

 

ציוד לגני ילדים בראשון לציון:

דניאלי ציוד לגן -א.ת החדש מערב, רח' הכשרת הישוב 5

שאולי ציוד לגני ילדים - יוסף ספיר 6, ראשון לציון 

עידן אל-גני - נצר סרני

 

ציוד לגני ילדים בחולון: 

בוטיצ'לי - המלאכה 63, חולון

מקורי - הלהב 6 חולון

 

ציוד לגני ילדים במודיעין:

לכל זמן ועט - מנחת יהודה, מודיעין

 

ניר גלים - קיבוץ ניר גלים

 

אביה ציוד איכותי לגני ילדים - דרך הרמונים 54, רינתיה

 

ציוד לגן בדרום:

עיר גנים - חכם שמואל ברוכים 7, ירושלים

כל בו רן - שדרות הפלמ"ח 15\20, אשדוד