אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

אז מה זה בעצם אינפוגן

מערכת אינפוגן | 25.04.2010

מה זה בכלל infogan ? infogan זו פלטפורמה שהוקמה כדי לספק לכם ההורים את הצורך במידע אובייקטיבי, מקצועי ואמין לגבי תחום גני הילדים בארץ.

 

 

בבסיס החשיבה של המערכת עמדה השאלה איך מנגישים ומייעלים להורים את תהליך בחירת הגן הפרטי ואיתורו. תוך התחשבות במצב הקיים בו יש חוסר הבנה גדול מאוד לגבי תחום גני הילדים הפרטיים בארץ, ושדרוש יישור קו מקצועי בתחום לטובת ההורים.

 

infogan נשענת על 3חלקים מרכזיים: 

 

1. חיפוש 

2. תוכן

3. קהילות גן

 

 

חיפוש – הממשק שלנו מאפשר לכם ההורים לחפש גן בצורה הרבה יותר פשוטה וחדשנית מהאופציות הקיימות היום בשוק, החל בכיתות רגליים בשכונה באופן עצמאי כדי לראות אלו גנים יש באזור וכלה בהשגת רשימות עם עשרות, ואף מאות,  כתובות לעיר.

אצלנו פשוט מכניסים את כתובת המוצא (כתובת המגורים, לדוגמא) ומקבלים את התוצאות הרלוונטיות אליכם – הגנים שבאזור הקרוב ביותר, ואם זה לא מספק אז פשוט תגדילו את רדיוס החיפוש (ע"י הזום) ומיצאו גנים נוספים.

 

תוכן – מערכת תוכן מקיפה בכול התחומים הרלוונטיים לנושא גני ילדים ובכלל  בתחום ההורות לילדים בגילאי 0 עד 6.

המערכת כוללת: מאמרים, מדריכים, סרטוני הדרכה בנושאים חשובים, בלוגים של אנשי מקצוע בתחום.

כול התוכן כולו מוקפד ומסונן כאשר אנו שמים דגש חשוב חזק מאוד על נושא המקצועיות ומקפידים לעבוד אך ורק עם אנשי המקצוע הטובים בתחומם.

נושא האובייקטיביות חשוב לנו גם כן לכן לא נשלב  בתחום התוכן מאמרים שיווקיים או חומר שיווקי, אלא אך ורק תוכן מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

 

קהילות גן – כול גן פרטי שמנוי שלנו מקבל מאיתנו אתר קהילה אשר מחולק ל-2 :

1.מרחב וירטואלי "פתוח למתעניינים" - מיועד להורים פוטנציאליים יכולים לקבל פרטים רלוונטיים, להתרשם מהגן ובמידת הצורך והרצון גם ליצור קשר מיידי ולשאול שאלות דרך האתר. 

2.מרחב "קהילת גן וירטואלית" - מיועד להורי ילדי הגן אשר מנוי, בקהילה "סגורה" זו  ניתן שיתוף תוכן ומידע ברמות שונות ומגוונות כגון: לשתף תמונות, אירועים על גבי לוח שנה, ליצור קשר עם הגננת דרך הפורום, לשאול שאלות,  לכתוב הודעות על לוח המודעות ועוד. מרחב זה מוגן ומיועד למשתמשים מורשים בלבד המנוהלים ומורשים  ע"י הגננת בעצמה.

 

אנחנו מקפידים  לעדכן ולהוסיף אלמנטים נוספים בכול הקטגוריות, כול הזמן, ואם יש לכם רעיון נשמח לשמוע אותו.

שתפו

תגובות