אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

מחאת האמהות

כוכב נולד חדש - מעמד הביניים

ליאור שליו | 27.04.2011

כוכב נולד – מעמד הביניים יש משהו חדש באוויר, ניחוח אמיתי של שינוי. פתאום אוכלוסיה שלמה מחליטה שדי נמאס ועד כאן. מעמד הביניים חי ובועט

 

 

מעמד הביניים חי ובועט בכל אלו שהתעמרו בו במהלך השנים.

 

אין מאבק יותר צודק מהמאבק שמתנהל היום – זה לא רק דיור, זה לא רק מחאת הקוטג' או מחאה נגד תספורות של טייקונים כאלו או אחרים, זה לא רק הרופאים שנהיו עבדים מודרנים וזה לא מחאת העובדים הסוציאליים שאין יותר צודקת ממנה.

 

המאבק היום מכיל את כולם והמשותף לו העתיד!.

 

זה מאבק על העתיד שלנו הדור הצעיר במדינת ישראל, לא פחות ולא יותר.

 

עתיד נורמאלי, עתיד שמאפשר קיום בסיסי לכל אדם באשר הוא.

 

אין מאבק יותר צודק מזה.

 

לא יתכן שבמדינת ישראל זוג צעיר עם 2 עבודות מכניסות לא יגמור את החודש, לא יתכן שצעירים לא יוכלו לראות איך מתישהו הם רוכשים את דירתם הראשונה ללא עזרה מלאה של ההורים.

 

לא יתכן שנשלם מיסים, נעשה מילואים ושירות צבאי מלא, נהיה אזרחים למופת, נהיה אזרחים יצרניים ולבסוף לא נקבל את התנאים הבסיסיים של מחיה במדינה הזו.

 

וכשאני אומר בסיסיים אין הכוונה שמישהו יקנה לנו דירה ברוטשילד כפי שמספר ספינרים כבר ניסו לומר– אלא שיאפשרו לנו את היכולת הבסיסית להשכיר או לרכוש מתישהו קורת גג.

 

שיאפשרו לנו להתקיים בכבוד במדינה שלנו.

 

הגיע הזמן לצאת מהייאוש האינסופי שכופים עלינו כאן, תמיד תהיה המלחמה הבאה שעיננו מופנות אליה, הבעיות הדיפלומטיות של המדינה או אסון מתקרב ובא שכולנו צריכים להתאחד סביב השלטון בשבילו.

 

כל אלו לא פחות חשובים מצורת המחיה כאן בארץ והגיע הזמן שמישהו יקשיב לקול הזעקה הזו.

 

פתאום מסתבר שלא כל העם יושב בספה ומסמס לכוכב נולד מסתבר שיש אנשים שאכפת להם, שרוצים שינוי ולא מחר אלא עכשיו.

 

יש אנשים שמוכנים לקום ולעשות מעשה.

 

אז מה הפתרון?

 

לא לנו הפתרונות וגם לא צריך להיות לנו כאזרחים פתרונות לנושאים אלו, אנו בחרנו בממשלה ובכנסת המכהנת ולמקרה שהם שכחו הם נבחרי ציבור, נבחרי הציבור שלנו!!!!.

 

אנחנו מצפים שהם יפתרו את הבעיות הללו כי באמת שלא ניתן להמשיך כך.

 

אם הם צריכים עזרה – אין בעיה יש מגוון רעיונות ושינויים נדרשים שנכתבו כבר עשרות פעמים מעל כל עיתון – אולי כדאי שיתחילו לחפש שם.

 

ואם עדיין הם לא מסתדרים אז להלן ריכוז המלצות מפי ד"ר יעקב שיניין.

 

אוכלוסיה שלמה פשוט נמאס לה!, נמאס לה מהבירוקרטיה, מהשחיתות בכל מקום, מכך שלא רואים את העתיד כאן במדינה שכולנו בסוף היום רוצים ובוחרים יום ביומו לחיות בה.

 

היופי האמיתי במאבק הזה שאין לו אופי פוליטי, יש גם שמאל וגם ימין, אין לו גיל – כי הוא נוגע גם להורינו שרואים איך ילדיהם מתקשים להקים את חייהם כאן במדינה, אין לו אפילו חלוקה סוציו אקונומית כי לאורך כל הסקאלה הוא מקבל תמיכה, מהעשירון התחתון ועד העליון.

 

מאלו שיש להם ואלו שאין להם.

 

זה המאבק על אופי החיים במדינה הזו וזה המאבק הצודק ביותר שקם פה בשנים האחרונות.

 

לא יכול להיות שצעיר בן 29 שמשרת במילואים, עובד ומשלם מיסים לא יוכל לקבל הטבה לסבסוד הדיור במידה והוא צריך ואילו צעיר חרדי כן יקבל.

 

אי אפשר לעשות את האפליה שקיימת במדינה שמגזרים שלמים מקבלים הטבות מכאן עד הודעה חדשה ואילו המגזר השקט ביותר מקופח פעם אחר פעם!

 

זו לא קריאה נגד העזרה לחלשים נהפוך הוא – צריך לתמוך במי שנמצא בתחתית הסקאלה אך לא יתכן שאותו המגזר יסבסד גם את מי שלמעלה במקביל.

 

גדל כאן דור שלם של אנשים שנמאס להם להרוויח את אותה המשכורת אבל לראות איך כל המחירים עולים סביבם.

 

דור שלם קם ובוחר להוביל, לשנות.

 

דור שלם בוחר להשפיע כי המדינה הזו לא שייכת לפוליטיקאי כזה או אחר,או לטייקון שמלווה מאיתנו הציבור כסף אך בוחר שלא להחזיר, אלא לכולנו וכולנו צריכים לראות שיש עתיד כאן.

 

למעננו ולמען ילדינו.

 

אין מחאה ואין זעקה יותר צודקת מזה.

 

שתפו

תגובות