אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

יועצים דיגיטליים אינפוגן

מטרת היועצים הדיגיטליים של אינפוגן היא לבחון את אופי הפעילות הנוכחי שלכם במרחב הדיגיטלי, ולדעת לתת מענה מקצועי ויעיל לטובת הצלחת העסק.

 

שנת 2017 הגיעה - הכשרנו לטובת העסק שלך, צוות של יועצים דיגיטליים.

 

ברור היום שכל בעל עסק חייב להישען על תשתית שיווק שתסייע לו במרחב הדיגיטלי המתעדכן.

 

ברור לנו באינפוגן, שלא כל אחד יודע איך עושים את זה, ומתוך חוסר הידיעה חלק מוותרים על השיווק הדיגיטלי מראש וחלק פונים לאנשי מקצוע, על מנת שיעשו בשבילם את העבודה בתמורה לעלות כספית גבוהה מאוד בדרך כלל. מדובר במקצוע די חדש שמכיל גם את אלה שמוכשרים לתת שירות וייעוץ, אך לצערנו מלא בכאלה שמנצלים את חוסר ההבנה של לקוח הקצה ולא מספקים לו את התועלת בעבור העלות הגבוהה שהלקוח משלם.

 

באינפוגן קיים ניסיון מצטבר של עשרות שנים בתחום השיווק הדיגיטלי בכלל ובגני ילדים בפרט, בזכות היכרות רבת שנים עם תחום החינוך לגיל הרך בישראל ומתוך הבנה אמיתית של מה הלקוח צריך -  ומה ההורה מחפש כשהוא רוצה לרשום את הילד לגן.

 

עיקר מטרתו של יועץ דיגיטלי באינפוגן היא לבחון את אופי הפעילות הנוכחי שלכם במרחב הדיגיטלי: איך אתם משווקים את העסק, איך אתם מתקשרים עם קהל היעד, איך אתם מתקשרים עם הורי הילדים הרשומים בגן, איך מנוהל תקציב הגן ועוד. במהלך הפגישה תקבלו סט של כלים והמלצות לטובת ההצלחה של העסק שלכם, במטרה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף ולסייע לכם לנהל את העסק שלכם בצורה נכונה ואפקטיבית יותר.

 

עלות שעת ייעוץ דיגיטלי בבית העסק -  85$ (340 ש"ח לא כולל מע"מ).

 

לקוחות חדשים באינפוגן החל מה - 1.1.2017 מקבלים את שעת הייעוץ ללא תוספת תשלום!

*עד גמר המלאי