אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

אינדקס ספקים ונותני השירות של אינפוגן

מטרת אינדקס הספקים של אינפוגן היא לייסד מועדון לקוחות לצוותי החינוך והניהול של גני הילדים אשר יספק חוות דעת, הנחות ומבצעים לחברי המועדון

 

את אינדקס הספקים של אינפוגן הקמנו לאחר פניות רבות שקיבלנו מגננות שחיפשו בעלי מקצוע אמינים ומומלצים, כאלו עם ניסיון עשיר וחוות דעת חיוביות שהתקבלו מגננות ממליצות.

לאחר בדיקה מעמיקה, סקירה והמלצות שנובעות מהתנסות אישית של גננות ומנהלות גנים קיבלנו רשימה של נותני שירות וספקים שאיתם מומלץ ליצור קשר. 

כיום אנו ממשיכים להרחיב את האינדקס על-ידי קבלת המלצות על נותני שירות וספקים. נשמח אם תשתפו עמנו פעולה ותעזרו לנו להגדיל את אינדקס הספקים המומלצים של אינפוגן.

להמלצה על נותן שירות/ספק לגני ילדים שלחו לנו את המלצתכם (שם הספק ופרטי הקשר) לכתובת המייל: contact@infogan.co.il 

 

אנו נדאג להוסיף אותו למאגר המומלצים שלנו.

 

היום אינדקס הספקים ונותני השירות של אינפוגן מספק לגננות גישה ישירה למגוון נותני שירות ופתרונות לגני ילדים,משפחתונים, צהרונים ופעוטונים. 

 

באתר תוכלו למקד את החיפוש לפי קטגוריות רלוונטיות.

 

אלו הם הקטגוריות:

 

ציוד לגני ילדים: ריהוט ומתקני חצר, אספקת חול, חומרי יצירה, צעצועים ומשחקים, חומרי ניקיון וחיטוי ועוד מגוון ספקי ציוד משלים.

 

שירות לגני ילדים: מזון לגני ילדים, ביטוח גנים, יועצים, מוקדי עזרה ואבטחה, שירותי אדמיניסטרציה, ציורי קיר ואומנות בהתאמה אישית ועוד.

 

מתנות לגני ילדים: מגוון ספקים המציעים עיצובים והתאמה אישית של מתנות לחגים, ימי הולדת, מתנות סוף שנה, שירותי דפוס וגרפיקה, ועוד.

 

חוגים לגני ילדים: מוסיקה ותנועה, סדנאות יצירה, חינוך גופני, חוגי העשרה במדעים, יוגה, בישול תאטרון והרשימה עוד ארוכה.

 

העשרה לגני ילדים: ייעוץ וטיפול התנהגותי, הכוונה וייעוץ חינוכי, הפעלות חושים, לימוד אנגלית, בריאות הילד, ומגוון ספקים נוספים.

 

מפעילים לגני ילדים: הצגות בגני ילדים, פעילויות לימי הולדת, הרקדות לילדים, פינות ליטוף, ועוד מגוון מפעילים לגני ילדים.

 

נמשיך להרחיב את קטגוריות האינדקס ולהוסיף ספקים מומלצים בכל שבוע. גם כאן נשמח לקבל את חוות דעתכם על נותני השירות כדי לייעל את אינדקס הספקים שמטרתו לספק לכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר בתחומם.

 

* לרגל חג החנוכה פתחנו קטגוריה חדשה, "מומלצי חנוכה" , ספקים הנמצאים בעמוד זה התחייבו להעניק לכם 10% הנחה על מגוון שירותים. נצלו את ההטבה שתסתיים בסוף חג החנוכה 05.01.2017