אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

אודות

infogan הינו מיזם אינטרנטי חדשני בבעלות מלאה של חברת Squircle בע"מ.

 

מי אנחנו?

infogan הינו מיזם אינטרנטי חדשני בבעלות מלאה של חברת Squircle בע"מ. 

Infogan  מספקת פלטפורמה אינטרנטית ייחודית אשר כוללת אינדקס וורטיקלי הגדול ביותר בארץ לתחום גני הילדים ( למעלה מ 10,000 גני ילדים מופיעים באינדקס ) משולב עם פורטל תוכן מקצועי ואיכותי לתועלת הציבור אשר מספק מענה להורים לילדים בגילאים לידה עד גיל 6 לשאלות בנושאים רלוונטיים.

 סרטון אודות אינפוגן:

 

 

האתר מבוסס על 3 עמודי תווך מרכזיים:

חיפוש - מערכת חיפוש גן ילדים מבוססת מפה לאיתור גני ילדים בקרבת הכתובת שהוקשה

 

תוכן - תוכן לנושאים הקשורים לגילאי הגן לידה עד 6: חינוך לגיל הרך, הורות, פסיכולוגיה של ילדים ועוד...

 

קהילות – כול גן פרטי מנהל קהילה סגורה ופתוחה משלו.

 

Infogan מהווה שער כניסה לגולשים לעולם גני הילדים בישראל. האתר הוקם כדי לספק לגולשיו את המידע המקיף ביותר ואת התכנים העדכניים ביותר על תחום גני הילדים בישראל.

בכל אחד מתחומי האתר, מתחייב צוות האתר לעשות את מלוא המאמץ על מנת לספק לגולשיו מידע מדויק ומעודכן לגבי פרטי הגנים ולגבי התכנים שמוצגים בו, תוך שמירה והקפדה על עמידה בסטנדרט גבוה ועמידה בערכי המותג המרכזיים אשר מובילים אותנו בכול פעולה:

 

 

הלקוח במרכז , חדשנות , מקצועיות , שקיפות , אמינות , אחריות חברתית

 

אינפוגן בתקשורת:

 

צוות האתר מתחייב כי אין ולא יהיה משוא פנים בהמלצות האתר ובדירוג הגנים המופיעים בו, וכי קיימת הפרדה מוחלטת בין שיקולי המערכת בתחום התוכן לשיקולים מסחריים. כמו כן, האתר מזמין את גולשיו לכתוב את חוות דעתם ומבטיח כי ההחלטה לפרסמן או לא לפרסמן תתבצע במנותק מכל שיקול מסחרי.

 

גולשי האתר מוזמנים לפנות אל צוות המערכת בכל טענה לגבי איכות ודיוק המידע המופיע באתר. פניות אלו יש לבצע לכתובת הדואר האלקטרוני הבאה: contact@infogan.co.il