אינפוגן גני ילדים

באישור משרד החינוך

מה אובייקטיבי באתר infogan?

אתר infogan הוא אתר עצמאי המופעל ע"י חברה פרטית ואין בו עדיפות לסיווגו של גן מסוים על-פני אחר (בשל השתייכותו לארגון או למסגרת אחרת).

מה ההבדל בין אתר infogan לאתרים האחרים?

אתר infogan בא קודם כל לשירות ההורים וטובתם נתונה בראש מעייניו של צוות ההקמה. לכן האתר מציע תוכן איכותי, מקצועי, ברור ומאוזן אודות נושאים חשובים כמו חינוך, הורות, בריאות והתפתחות הילד. יכולת חיפוש ייחודית עבור גני הילדים (חיפוש ממוקד עפ"י ק"מ ממקום חפצו של ההורה). וכן עזרה למפעילת הגן לנהל קשר רציף וישיר עם הורי הגן הרשומים בכלים ייחודיים מהמתקדמים ביותר.

חיפשתי גן באזור מגורי ולא עלו לי תוצאות מספיקות, מה ניתן לעשות?

ניתן לצור קשר בדואר אלקטרוני עם יחידת המידע של חברת infogan תוך פירוט הבעיה, אזור המגורים ופרטים אישיים ליצירת קשר ואנחנו נבדוק עם סוכני השטח שלנו האם ניתן למטב את התוצאות ולהרחיב את מאגר הגנים באזור מגוריך.

מדוע הגנים נדרשים לרכוש מנוי?

אתר infogan הוא אתר המפרסם גני-ילדים, ועל-כן יש לשלם עבור שירותי הפרסום שבו. בנוסף מציע האתר כלים ייחודיים הדורשים משאבים רבים, צוות טכני ותמיכה איכותי בכדי לספק למנויו את השירות הטוב ביותר.

מה מיוחד באתר infogan ומדוע עדיף על אתרים קודמים?

אתר infogan מציע את הכלים המתקדמים ביותר בתחום האינטרנט ונותן שירותים ייחודיים שלו קיימים באתרים אחרים. בנוסף,הוא אתר עצמאי (שלא מופעל ע"י גוף אינטרסנטי בתחום אין בו עדיפות לסיווגו של גן מסוים על-פני אחר (בשל השתייכותו לארגון או למסגרת אחרת).

איך רוכשים מנוי לגן באתר?

בפניך עומדות מספר אפשרויות: ניתן להירשם כעת דרך אתר האינטרנט יש לכך דף ייעודי, צוות המכירות שלנו יצור עימך קשר בהקדם. ניתן להירשם טלפונית מול מוקד השירות שלנו (לאחר שעות הפעילות ניתן להשאיר הודעה מסודרת עם פרטי התקשרות ומוקד השירות יחזור אליך). ניתן להתקשר ולקבוע פגישה עם אחד מסוכני השטח שלנו שיבוא עד אליך לפגישה אישית מתואמת.

איך מעצבים לבד אתר בית לגן בלי ידע קודם?

צוות infogan בנה עבורך תבנית פשוטה קלה להפעלה ונוחה ובה הוראות מדויקות הכוללת גם סרטי הדרכה ברורים ומפורטים. בנוסף, במידת הצורך עומד לרשותך צוות התמיכה בפנייה של דואר אלקטרוני.

למה יש סיסמא להורה לילד בגן מנוי?

היות מדובר בילדים, אנו רואים חשיבות רבה בשמירה על ביטחונם ופרטיותם ולכן מפרידים בין תוכן כללי אודות הגן לתוכן החושף את הילדים לכל גולש ברשת

איך אפשר להמליץ על גן, ומדוע עלי להזדהות?

בחלק הפתוח (לפני הכנסת הסיסמא למשתמש רשום) יש תיבה בה ניתן לרשום המלצות על הגן. יש ללחוץ בעזרת העכבר על הכיתוב "הוסף המלצה" ואז נפתחת תיבת טקסט בה ניתן לכתוב את המלצתך. הזיהוי הוא חלקי בלבד (בכדי שלא לפגוע בזכותך לפרטיות), אך בשל מאפייני האינטרנט אי-הנראות והאנונימיות הרבה שבו המלצות ללא זיהוי אינן נתפסות כאמינות על-ידי הקורא ולכן מיותר להמליץ בהמלצה שלא תקרא ותחשב ע"י במעוניין בה.